NASZE WARTOŚCI

Tworząc swoją markę mamy kilka głównych założeń, którymi się kierujemy. Samo projektowanie i praca przy produkcji odzieży jest dla nas dużą radością, ale świadomość, że nasze decyzje mają realny wpływ na otaczający nas świat, sprawia, że chce nam się działać jeszcze bardziej. Dlatego staramy się, by nasza marka była:

etyczna.

Wszystkie nasze ubrania kroimy i szyjemy od podstaw w niewielkiej pracowni w Polsce. Czuwamy nad całym procesem produkcji, bo zależy nam na doskonałej jakości ubrań i tak samo ważnym jest dla nas, by wiedzieć kto i w jakich warunkach je szyje. Nie zgadzamy się, by przez nasze ubrania cierpieli ludzie szyjący je gdzieś na drugim końcu świata.

less waste.

Tworząc kolekcje staramy się, by powstawało jak najmniej odpadów. Materiały kroimy tak, by uzyskać jak największą wydajność. Szyjemy małymi partiami, by uniknąć nadprodukcji ubrań i nie marnować ludzkiej pracy, materiałów i energii potrzebnej do ich wytworzenia.

bez plastiku.

Własny magazyn pozwala nam na przechowywanie uszytych ubrań w bawełnianych workach zbiorczych. W ten sposób unikamy używania plastikowych woreczków, w które paskuje się osobno każdą sztukę odzieży. Z naszego magazynu, ze zbiorczego worka ubranie trafia do małego, bawełnianego woreczka. Następnie do kartonu zaklejanego papierową taśmą i tak trafia do Twoich rąk. Karton z papierową taśmą nadaje się do recyklingu, a woreczek można wykorzystać w podróży, czy na zakupach.

zgodna z naturą.

Kolor i krój ubrania mają bardzo duże znaczenie, ale najczęściej o efekcie końcowym decyduje materiał. Dlatego nasze kolekcje powstają z naturalnych tkanin i dzianin. Przyjaznych dla Twojej skóry i dla środowiska. Wybierając je, zapewniamy Ci komfort i najlepszą jakość.

inspiracją.

Tak, chcemy Cię inspirować. Nie tylko do noszenia fajnych ubrań, ale też do niewielkich zmian. Sami na początku widzieliśmy zupełnie inaczej naszą firmę, ale zmiany wprowadzone w życiu prywatnym zbudowały wartości, którymi kierujemy się tworząc własną markę. Wiemy jaki wpływ na świat mają nasze codzienne wybory i chcemy pokazywać, w jaki sposób można dokonywać tych odpowiedzialnych i świadomych. To prostsze niż myślisz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl