O MARCE

Cześć, nazywam się Sonia i jestem założycielką DayShift. Tworzenie ubrań fascynowało mnie odkąd pamiętam - już jako dziecko przyglądałam się z zachwytem mojej babci szyjącej na maszynie. Pomysł założenia marki zrodził się w mojej głowie będąc jeszcze w liceum. I tak konsekwentnie realizując swój plan, a zarazem marzenie, ukończyłam studia na kierunku projektowania ubioru. Krótko po obronie pracy dyplomowej rozpoczęłam pracę nad swoją marką. W maju 2019r. już jako DayShift zaprezentowaliśmy pierwszą kapsułową kolekcję i tak to wszystko się zaczęło. 

DayShift traktuję jak moje trzecie dziecko. W tworzenie tej marki wkładam mnóstwo serca i energii, jednak nigdy nie mam dość, bo to właśnie Wy - kobiety ubierające się w DayShift - oddajecie mi tą energię w postaci wszystkich wiadomości jakie od Was dostaję. To Wasze pozytywne opinie napędzają mnie do dalszego działania.

Chcę żeby nasze ubrania były świetną opcją do noszenia na co dzień, żeby towarzyszyły Ci w wielu momentach życia i żebyś nie musiała czekać na specjalne okazje, by je ubrać. Stawiam na jakość i ponadczasowe kroje, w których staram się odnaleźć balans pomiędzy kobiecością a oversizem. Projektując myślę też o komforcie noszenia ubrań i ich funkcjonalności. Jako kobieta mam świadomość, jak wiele dobrego może zdziałać poczucie bycia dobrze, a przy tym wygodnie ubraną. Chcę, by ubrania DayShift dawały Ci właśnie to poczucie, byś czuła się silna i pewna siebie.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl